Odborná porota:

Petr Hermann - předseda odborné poroty

- Fotografuje především krajinný detail a přírodní struktury.Několikrát vystavoval v litoměřickém regionu a na dalších místech naší republiky. Zúčastnil se také výstav na Slovensku a ve Francii.V Litoměřicích se věnuje organizaci fotografických výstav mnoha autorů.

členové odborné poroty (řazeno abecedně)

 

Jan Brodský, fotograf

- Absolvoval FAMU,obor umělecká fotografie(prof.Ján Šmok).Pracuje v Severočeské galerii výtvarného umění jako fotograf a výtvarník.Vystavoval v řadě míst ČR i v zahraničí. Fotografuje krajinu,architekturu a zabývá se také digitálními experimenty - fotografikou.

 

Eva Břeňová, novinářka

- Jako mediální zástupce litoměřické radnice vydává tiskové zprávy pro regionální i celostátní média,které doprovází svými reportážními fotografiemi.

 

František Janovský, geodet

- Fotografuje od mládí,v roce 1968 členem fotografické skupiny-zlatá medaile na bienále v Paříži.Zabývá se různými tématy, známé jsou jeho fotografie z cest do Skandinávie a Islandu.Vystavoval v několika městech ČR a dvakrát  zorganizoval Salon fotografů „VIVA GEODESIA“.

 

Karel Pech, novinář

- Pracuje jako fotoreportér v krajské redakci Deníku a je známý hlavně svými fotografickými reportážemi.Ve volném čase se věnuje  fotografování v Českém středohoří,zaměřuje se na krajinu a krajinný detail.Vystavoval na několika místech naší republiky a na Slovensku.

 

Vladimír Polák, režisér dokumentárnárních filmů

- Absolvoval FAMU, obor režie dokumentární tvorby.Režíroval řadu filmů pro Československou televizi a pro Krátký film. Známé jsou jeho propagační filmy o Litoměřicích. Dřívější fotografická tvorba spadá spíše do studentských let.

 

Josef Rotter, živnostník

- Jeho prvním fotografickým počinem je dokumentace přestavby Pokratic v 70.letech. Zúčastnil se řady výstav,nejprve s fotoklubem FotoArt - Kalich, pak samostatně v Litoměřicích a v dalších městech našeho regionu. Od roku 2009 spolupracuje s Vitalijem Markem na knihách, které porovnávají staré pohlednice s novými záběry měst/ Litoměřice, Roudnice n.L./. Je členem fotoklubu Skupina XIX.

 

Petr Schuster, programátor

- Fotografuje od počátku 80.let,především krajinu a přírodu.Vystavoval několikrát v Litoměřicích a v Úštěku. Publikační činnost-pohledy,reklamní tiskoviny,spolupráce na nástěnných kalendářích Litoměřic.

 

Kamil Soukup, amatérský fotograf, odborník v oblasti cestovního ruchu

 

Ludmila Šťastná, amatérská fotografka

 

Ota Titěra, fotograf

- Vystudoval Fakultu umění a designu, obor fotografie a multimediální tvorba u Pavla Kopřivy v Ústí nad Labem. Provozovatel soukromého fotoateliéru.

 

Luděk Veselý, důchodce

- Tématem jeho fotografií jsou hlavně Litoměřice-srovnávací snímky a krajina.Vystavoval v Litoměřicích a třikrát v Japonsku.

 

Miroslav Zimmer, novinář

- Fotografie je jeho hobby již od 70.let.Náměty hledá v přírodě,krajině,v architektuře i mezi lidmi na ulici. Své fotografie příležitostně publikuje a také vystavuje.

 

Organizační výbor:

Kamil Soukup - předseda organizačního výboru

členové organizačního výboru (řazeno abecedně)

Eva Břeňová

Petr Hermann

Josef Rotter

Petr Schuster

Miroslav Zimmer

    
Design downloaded from free website templates.
PageRank ukazatel